James Drummond akvarell

James Drummond akvarell
James Drummond akvarell
James Drummond akvarell
James Drummond akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRUMMOND James (Skottland, 1816-1877): Portrait of a fisherman, signerad, akvarell, 48,5x34 cm

168301

2013-03-23