Bord med låda 1800-tal
2013-02-06
168315
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD med låda, upphöjd sarg, svartmålat, 1800-talets första hälft, 76, 60x38 cm, nyckel finns