Bord med låda 1800-tal

Bord med låda 1800-tal
Bord med låda 1800-tal
Bord med låda 1800-tal
Bord med låda 1800-tal
Bord med låda 1800-tal
Bord med låda 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med låda, upphöjd sarg, svartmålat, 1800-talets första hälft, 76, 60x38 cm, nyckel finns

168315

2013-02-06