Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASON, Mats (1894-1983): Blomsterstilleben med krysantemum, signerad Mason, daterad a tergo 1943, olja på duk, 49x55 cm
Dukhål
168320
2013-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här