Mats Mason oljemålning

Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASON, Mats (1894-1983): Blomsterstilleben med krysantemum, signerad Mason, daterad a tergo 1943, olja på duk, 49x55 cm

Dukhål

168320

2013-02-06