Stränginstrument Gu Qin

Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin
Stränginstrument Gu Qin

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÄNGINSTRUMENT, Gu Qin, Kina, 1900-tal, bemålat trä, dekor med blommor, längd 122 cm

Krackeleringar

168331

2013-02-05