Carl Johan Sjöstrand olja

Carl Johan Sjöstrand olja
Carl Johan Sjöstrand olja
Carl Johan Sjöstrand olja
Carl Johan Sjöstrand olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SJÖSTRAND, Carl Johan (1789-1857): Mytologisk figurscen med amoriner, signerad på baksidan Carl Johan Sjöstrand, olja på duk, 79x63 cm

Lagningar

168341

2013-02-05