Oljemålning "Lenin Talar"

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland): Lenin talar, daterad 1987, olja på duk, 250x200 cm

Krackeleringar

168342

2013-02-06