Axel Nilsson olja

Axel Nilsson olja
Axel Nilsson olja
Axel Nilsson olja
Axel Nilsson olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): Astrar, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, 38x46 cm Proveniens: Stockholms Auktionsverk, Moderna oktober 2007, katalognummer 698

168357

2013-02-05