Dalahäst 1900-talets början

Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄST, bemålat trä, Dalarna, 1900-talets början, vitmålad med polykrom dekor, höjd 17 cm

Skador

168361

2013-02-05