Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Balans", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 29,8x19,6 cm

LITTERATUR: Hjert& Hjert, nr. 287

168366

2013-02-06