Gertrud Stavling olja

Gertrud Stavling olja
Gertrud Stavling olja
Gertrud Stavling olja
Gertrud Stavling olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAVLING, Gertrud (1918-2008): Nattens ljud, signerad G. Stavling, olja på duk, 100x110 cm

168369

2013-02-06