Kinesiskt skåp

Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, bemålat trä, Kina, 1900-tal, på benställning, 15 lådor, inköpt på NK, höjd 105, 81x63 cm

Smärre slitage

168385

2013-02-07