Supsked silver
Valmis
2013-02-08
168395
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SUPSKED, silver, 1700-tal, troligtvis Norge, märkt POS 1752, längd 16 cm, vikt ca 32 g
Repor, gravyr