Supsked silver

Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPSKED, silver, 1700-tal, troligtvis Norge, märkt POS 1752, längd 16 cm, vikt ca 32 g

Repor, gravyr

168395

2013-02-08