Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, boullearbete, 1800-talets slut, höjd 31 cm
Skador, glas saknas
168397
2013-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här