Skrivbord på hjul 1950-tal

Skrivbord på hjul 1950-tal
Skrivbord på hjul 1950-tal
Skrivbord på hjul 1950-tal
Skrivbord på hjul 1950-tal
Skrivbord på hjul 1950-tal
Skrivbord på hjul 1950-tal

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD på hjul, med låda i sargen, 1950-tal, utdragbar skiva i sidan, ljus ek, höjd 70, 55x40 cm

Skivan med ytskador.

168425

2013-02-08