Kerstin Halden oljemålning

Kerstin Halden oljemålning
Kerstin Halden oljemålning
Kerstin Halden oljemålning
Kerstin Halden oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALDEN, Kerstin (1900-tal): "Valö Bohuslän", otydligt signerad och daterad Kerstin Halden -61, olja på duk, 35x66 cm

168437

2013-02-07