Oidentifierad konstnär
2013-02-07
168440
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1950-tal, troligen Indonesien): Buddha, olja på duk, 112x85 cm