Hårborstar nålfat i silver

Hårborstar nålfat i silver
Hårborstar nålfat i silver
Hårborstar nålfat i silver
Hårborstar nålfat i silver
Hårborstar nålfat i silver
Hårborstar nålfat i silver
Hårborstar nålfat i silver
Hårborstar nålfat i silver

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

HÅRBOSTAR, 2 st, NÅLFAT, 2 st, 1800-tal, SKED, SKÅL med genombruten kant, silver

Nålfaten med skador

168442

2013-02-07