René Magritte litografi

René Magritte litografi
René Magritte litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAGRITTE, René (1896-1967) efter: Surrealistisk komposition, signerad
av Georgette Magritte, numrerad i blyerts 5/200, färglitografi, 42x50 cm

168459

2013-02-25