Marint motiv oljemålning

Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad Alfred Olsen, olja på duk, 23x41 cm

Färgbortfall

168468

2013-02-06