Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad Alfred Olsen, olja på duk, 23x41 cm
Färgbortfall
168468
2013-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här