Antoni Clavé litografi med relief

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAVÉ, Antoni (Spanien, född 1913): Komposition med handske, signerad Clavé, litografi med relief, 27x44 cm

168478

2013-02-06