Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SPOTTKOPP, i form av sköldpadda, 1900-talets början, gjutjärn, längd 35 cm
Zustandsbeschreibung
Rostskador
168504
2013-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner