Spottkopp i form av sköldpadda

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SPOTTKOPP, i form av sköldpadda, 1900-talets början, gjutjärn, längd 35 cm

Zustandsbeschreibung

Rostskador

168504

2013-02-07