Sockerskål gräddkanna i silver Birmingham

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, Birmingham, fornordisk dekor, totalvikt ca 219 g

Skador och bucklor

168521

2013-02-08