Gustavisnak spegel

Gustavisnak spegel
Gustavisnak spegel
Gustavisnak spegel
Gustavisnak spegel

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, skulpterad, förgylld, höjd 85x34 cm

Slitage

168539

2013-02-07