Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1800-talets slut): Insjölandskap, 2 st., osignerade, olja på duk, vardera 52x72 cm
168543
2013-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här