Oljemålningar 1 par

Oljemålningar 1 par
Oljemålningar 1 par
Oljemålningar 1 par
Oljemålningar 1 par
Oljemålningar 1 par
Oljemålningar 1 par
Oljemålningar 1 par
Oljemålningar 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1800-talets slut): Insjölandskap, 2 st., osignerade, olja på duk, vardera 52x72 cm

168543

2013-02-08