Ljusstake empire silver

Ljusstake empire silver
Ljusstake empire silver
Ljusstake empire silver
Ljusstake empire silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKE, silver, empire, ljusmanschetten stämplad Göran Folcker, höjd 11 cm SKEDAR, silver

Ljusstaken med lagningar

168553

2013-02-08