Albin Amelin akvarell

Albin Amelin akvarell
Albin Amelin akvarell
Albin Amelin akvarell
Albin Amelin akvarell

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

AMELIN, Albin (1902-1975): Sittande modell, signerad och daterad Amelin - 30, akvarell, 48x62 cm

168564

2013-02-07