Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKHYLLA, vägghängd, Bruno Mathsson, furu, 10 hyllplan, vardera 200 cm långa, bredd 8 st à 20, 1 st à 25, 1 st à 50 cm
Skador och slitage
168565
2013-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här