Vägghängd bokhylla Bruno Mathsson

Klubbat för:

27 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

BOKHYLLA, vägghängd, Bruno Mathsson, furu, 10 hyllplan, vardera 200 cm långa, bredd 8 st à 20, 1 st à 25, 1 st à 50 cm

Kuntoraportti

Skador och slitage

168565

Päivämäärä:

2013-02-09