Gustaf Cederström oljemålning
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CEDERSTRÖM, Gustaf (1845-1933): "Fältprästen", signerad G. Cederström, daterad 16, olja på duk, 80x50,5 cm,
UTSTÄLLD: Gustaf Cederströms minnesutställning, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1935, katalognr
168585
2013-04-25