Gustaf Cederström oljemålning

Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CEDERSTRÖM, Gustaf (1845-1933): "Fältprästen", signerad G. Cederström, daterad 16, olja på duk, 80x50,5 cm,
UTSTÄLLD: Gustaf Cederströms minnesutställning, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1935, katalognr

168585

2013-04-25