Kris med silverbalja

Kris med silverbalja
Kris med silverbalja
Kris med silverbalja
Kris med silverbalja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRIS, med silverklädd balja, baljan daterad 1886, längd 54 cm

Smärre skador

168615

2013-02-09