Ulrica Hydman Vallien färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm, oramad

168628

2013-02-07