Stig Sjölund fotografi

Stig Sjölund fotografi
Stig Sjölund fotografi
Stig Sjölund fotografi
Stig Sjölund fotografi
Stig Sjölund fotografi
Stig Sjölund fotografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SJÖLUND, Stig (född 1955): 2 st, Utan titel - diptyk, signerade och daterade a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik och assemblage på duk, 50x60 cm samt C-print, 50x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Märken, färgbortfall

168676

2013-02-09