Petter Zennström oljemålning

Petter Zennström oljemålning
Petter Zennström oljemålning
Petter Zennström oljemålning
Petter Zennström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Utan titel, signerad och daterad a tergo PZ -96, olja på kontursågad pannå, 66x35 cm

168689

2013-02-09