Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Porträtt av elegant herre, olja på duk, 76x63,5 cm

168692

2013-02-08