Diverse modellfordon

Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon
Diverse modellfordon

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLFORDON, cirka 35 st, 1950-60-tal, bl a Schuco "Piccolo" 12 st i originalförpackningar, Lesney mm

Slitage och skador

168703

2013-02-07