Damarbetsbord nyrokoko

Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko
Damarbetsbord nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, 1800-tal, nyrokoko, valnöt, nyckelbricka i ben, höjd 77,5, 64x43 cm

Nyckel saknas, ytskador, sprickor

168719

2013-02-10