August von Pettenkofen olja

August von Pettenkofen olja
August von Pettenkofen olja
August von Pettenkofen olja
August von Pettenkofen olja

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETTENKOFEN, August Ritter von (Österrike 1822-1899): Zigeunermädchen, signerad och daterad Pettenkofen (1)866, olja på pannå, 9,5x5,5 cm

168725

2013-03-08