Enrique Ochoa olja på utställningskatalog
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OCHOA, Enrique (1891-1978): Komposition, signerad Ochoa, olja på utställningskatalog, 20,5x14 cm, Exposition Ochoa, plastique - musical, Galerie André Weil, Paris, 1955
Kuntoraportti
168726
Päivämäärä:
2013-03-08