Enrique Ochoa olja på utställningskatalog

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OCHOA, Enrique (1891-1978): Komposition, signerad Ochoa, olja på utställningskatalog, 20,5x14 cm, Exposition Ochoa, plastique - musical, Galerie André Weil, Paris, 1955

Kuntoraportti

168726

Päivämäärä:

2013-03-08