Francois-Xavier Lalanne färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LALANNE, François-Xavier (1927-2008): Petit fauteuil polymorphe, signerad och daterad F Lalanne 75, 71/100, färglitografi, bladstorlek 66x50 cm

168753

2013-02-08