Arvid Öström olja

Arvid Öström olja
Arvid Öström olja
Arvid Öström olja
Arvid Öström olja

Klubbat för:

2 000 SEK

1 800 SEK

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Vårblommar, signerad A.Öström, olja på duk, 33x41 cm

168781

2013-02-08