Edouard Manet etsning

Edouard Manet etsning
Edouard Manet etsning
Edouard Manet etsning
Edouard Manet etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MANET, Edouard (1832-1883): Charles Baudelaire, 1868, etsning, signerad i plåten, 9x7,5 cm, Litteratur: Guérin 38

168786

2013-03-08