Bordsur brons

Bordsur brons
Bordsur brons
Bordsur brons
Bordsur brons
Bordsur brons
Bordsur brons
Bordsur brons
Bordsur brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, Louis XVI-stil, stensockel och delvis förgylld brons, emaljerad urtavla, höjd 43 cm, pendel finns

Skador, nyckel saknas, lösa delar, urtavla med en spricka

168787

2013-02-08