Emile Bernard fyra grafiska blad
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERNARD, Emile (Frankrike 1868-1941): Tre grafiska blad, träsnitt och litografi, stämpelsignerade och numrerade, samt affisch Liljevalchs 1969, Proveniens: Liljevalchs konsthall 1967 (utställningsetiketter medföljer), oramade
168796
2013-03-08