Emile Bernard fyra grafiska blad

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNARD, Emile (Frankrike 1868-1941): Tre grafiska blad, träsnitt och litografi, stämpelsignerade och numrerade, samt affisch Liljevalchs 1969, Proveniens: Liljevalchs konsthall 1967 (utställningsetiketter medföljer), oramade

168796

2013-03-08