Skinnfåtölj

Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, enligt uppgift Österrike, 1900-talets första hälft, läderklädsel

Klädseln med slitage och skador, nyrenoverad

168797

2013-02-10