Maurice de Vlaminck etsning

Maurice de Vlaminck etsning
Maurice de Vlaminck etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VLAMINCK, Maurice de (Frankrike 1876-1958): La Mairie, 1927, signerad Vlaminck i blyerts, etsning, 10,5 x 16,5 cm, bladstorlek 33x50 cm, litteratur: Walterskirchen 125, oramad

168803

2013-03-08