Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VLAMINCK, Maurice de (Frankrike 1876-1958): La Mairie, 1927, signerad Vlaminck i blyerts, etsning, 10,5 x 16,5 cm, bladstorlek 33x50 cm, litteratur: Walterskirchen 125, oramad
168803
2013-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här