Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): Harlequin, signerad Bo Åke Adamsson, 225/250, färglitografi, 63x47 cm
168811
2013-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här