Bo Åke Adamsson litografi

Bo Åke Adamsson litografi
Bo Åke Adamsson litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): Harlequin, signerad Bo Åke Adamsson, 225/250, färglitografi, 63x47 cm

168811

2013-02-08