Jan Balet litografier

Jan Balet litografier
Jan Balet litografier
Jan Balet litografier
Jan Balet litografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BALET, Jan (1913-2009): (2) "Patisserie boulangerie", "Blanchisserie", signerad och numrerade 78/300, litografier, 35x45 cm vardera

168812

2013-02-08