Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
VAS, Vicke Lindstrand, Orrefors 1933, optikblåst, graverad dekor av fåglar och fiskar, signerad Of. L. 1262. 33, höjd 16 cm
PROVENIENS: Hävemarks samling
168829
2013-02-14