Vicke Lindstrand vas Orrefors 1933

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

VAS, Vicke Lindstrand, Orrefors 1933, optikblåst, graverad dekor av fåglar och fiskar, signerad Of. L. 1262. 33, höjd 16 cm
PROVENIENS: Hävemarks samling

168829

2013-02-14