Ann och Göran Wärff fat Kosta

Ann och Göran Wärff fat Kosta
Ann och Göran Wärff fat Kosta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, i metallställning, Ann och Göran Wärff, Kosta 1960-talets slut, dekor i blått och grönt, signerad Kosta Wärff Unik 451, höjd 53 inklusive ställ, diameter 30 cm

168830

2013-02-14